Блоки D300 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм) та системою «паз-гребінь», яка служить в якості направляючих при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки D300 мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків під час будівництва.

 

Технічні характеристики D300

 

- Середня щільність - 300 кг/м³ (D300)

- Мінімально гарантована міцність - 2,5 МПа

- Теплопровідність в сухому стані - менше 0,08 Вт/м·°С, в умовах експлуатації з урахуванням рівноважної  вологості 0,09 Вт/м·°С.

Газоблок D300 - теплий, легкий і міцний стіновий матеріал.

Блоки  призначені для будівництва індивідуальних будинків до 2-х поверхів з мансардою включно. Стіна товщиною 300 мм має несучу здатність близько 16 тонн на погонний метр, а цього цілком достатньо для зведення більшості котеджів. При цьому газобетон D300 – це найтепліший матеріал для однорідних несучих стін з існуючих сьогодні не тільки в Україні, але й у світі. Блоки з такою щільністю досить широко поширені в Німеччині і в Польщі, але на пострадянській території така продукція вперше з’явилася під маркою. З блоків D300 можна будувати одношарові кам’яні стіни товщиною 300-375 мм., які задовольняють сучасні вимоги до теплового захисту.

 
 
ДОСТАВКАЗакарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська, Хмельницька обл