Пропонуємо виробництво нестандартних ЗБВ за кресленнями замовників. Бетонні вироби, створені на замовлення, використовуються при реалізації нетипових будівельних проектів, розширюючи можливості по зведенню будівель з унікальним дизайном і прокладання підземних інженерних комунікацій.

Сучасні житлові комплекси і нестандартні будівлі все частіше зводяться за закордонними технологіями. При будівництві і реконструкції будівель пильна увага приділяється естетиці зовнішніх архітектурних елементів. Для реалізації багатьох завдань не обійтися без застосування нетипових залізобетонних виробів, які створюються за індивідуальними кресленнями замовників. 

У нас можна замовити виробництво нестандартних ЗБВ, з використанням яких вирішуються різні завдання:

  • виконуються будівельно-монтажні роботи, в яких не обійтися без нетипових залізобетонних конструкцій,
  • створюються естетичні архітектурні обсяги і форми,
  • зводяться нові споруди в рамках вже наявного архітектурного дизайну.

 

Перевагою нетипових залізобетонних елементів є відсутність необхідності в підгонці під фундамент або екстер'єрних оточень. За бажанням замовників виготовляємо вироби за будь-якими параметрами з потрібних марок бетону з певними схемами армування.

 
 
ДОСТАВКА - Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Вінницька обл