Сучасний ринок переповнений пропозиціями про продажі будівельних матеріалів. При цьому ціни на товар недешеві. Як же визначитися з вибором і ще спробувати заощадити? Відповідь проста, орієнтуйтеся на компанію Алекс Буд.

Залізобетонні плити Львів — це вироби, які використовуються для перекриття поверху знизу і налаштування підлоги зверху. Вони застосовуються для зведення котеджів, будинків і будівель для промислових цілей. У нормальних умовах будівельних робіт підходять порожнисті моделі, які відрізняються невеликою вагою і гарними показниками теплового заощадження.

 

До переваг можна віднести:

  • високу міцність;
  • відмінну опорну здатність;
  • стійкість до навантажень;
  • тривалість функціонування;
  • легкий монтаж;
  • відмінні ізоляційні характеристики;
  • доступну вартість.

 

Як відомо, надійність і довговічність будівлі напряму залежить від матеріалів, що застосовуються під час її спорудження. Тому, плануючи будувати міцний і стійкий будинок, фахівці радять використовувати додатково ще і перемички бетонні, які теж можна придбати на сторінках сайту http://alexbud.net.ua/.

Купити плити перекриття у Львові

Плити перекриття, ціна на які надається в спеціальному розділі нашого сайту, є надійним матеріалом, що виконується з якісних матеріалів. Для зручності кожна панель має спеціальні петлі. Купити плити для перекриття будинку можна у нас на ресурсі, скориставшись зручним каталогом і послугами кваліфікованих консультантів.

Такого роду залізобетонне перекриття відрізняється високим рівнем ізоляції, завдяки наявності різної форми пустот. До того ж міцність виробів обумовлюється армуванням сталевими арматурами, що сприяє довговічності та збільшує стійкість до різних навантажень. Завдяки цій характеристиці, бетонні плити перекриття прослужать набагато довше, ніж, наприклад, дерев'яні.

Вся пропонована продукція сертифікована та екологічно безпечна. На підтвердження цього є всі відповідні документи: висновки та сертифікати. Тому даний товар задовольнить всі запити споживача. При потребі клієнт може зробити індивідуальне замовлення за необхідними розмірами. Купити плити перекриття з доставленням можна таких видів, як монолітні, пустотні, ребристі або багатопустотні.

Дані вироби часто виступають в якості основного матеріалу для будівництва будь-яких  будівель, незалежно від масштабу. І обумовлено це гарною доступністю матеріалу і його прекрасними якостями.

У наші дні найбільш популярними вважаються безбалкові панелі, які являють собою цілісні плити, що утримуються на опорних колонах, а також на капітелях для додання жорсткості в місцях зіткнення.

Компанія Алекс Буд пропонує прекрасну можливість придбати панелі перекриттів в Західній Україні різної ширини. Всі вироби виготовлені відповідно до технологічних вимог. І якщо це саме те, що ви давно шукали, то швидше оформляйте заявку на сайті, і ми гарантуємо доставлення товару в максимально короткі терміни до потрібного місця вигрузки.

Важливо! Крім своїх основних функції їх використовують ще при зведенні тунелів і теплотрас. Завдяки універсальності й простоті монтажу з'явилася можливість застосовувати ці вироби в індивідуальному будівництві, при створенні дачних будинків і боксів для авто.

У нас на ресурсі можна замовити плити всіх розмірів за вигідними розцінками, також можливі й деякі знижки. Майже вся номенклатура завжди є в наявності, варто тільки зв'язатися з менеджером телефоном, а далі ми все вирішимо за вас. Крім того, можливий продаж і доставлення товару в області Західної України — Закарпатську та Львівську, Тернопільську та Хмельницьку, також Волинську області.