ГНУЧКА ЧЕРЕПИЦЯ – це штучний покрівельний матеріал, що складається з негниючої основи, нанесеного на неї бітуму і декоративного посипання, що надає певний зовнішній вигляд покрівельного покриття. Бітумна черепиця - сучасний покрівельний матеріал. 

Сьогодні цей матеріал в Україні представлений різними виробниками. АлексБуд пропонує бітумну черепицю відомих виробників, а саме: IKO, KATEPAL, SHINGLAS.

Матеріали відрізняються за ціною, якістю, своїм зовнішнім виглядом. Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати для вашої оселі матеріал, з урахуванням умов експлуатації будівлі, побажань, а також фінансових можливостей.

       
 
Гнучка черепиця IKO – це гарантія надійності, безпеки, комфорту та найвищої якості продукції. Бітумної черепиці IKO має ряд переваг: водонепроникна, не іржавіє, не схильна до корозії, не взаємодіє з агресивними середовищами, не схильна до впливу цвілі і грибка, має високу термо-і шумоізоляцію, не горюча, стійка до впливу ультрафіолету і атмосферних впливів, не втрачає колір, підходить для дахів будь-якої конфігурації та дизайну, економічна і практична в укладанні, широкий вибір моделей.
 
Бітумна черепиця Katepal - це на всі 100% фінський продукт фінської якості. ЇЇ перевагами є: фінська якість, перевірена гарантія, використання натуральної базальтової крихти, високий термін експлуатації, технологія модифікації бітуму, колір не вигоряє, без барвників, не піддається корозії, стійка до погодних умов.
 
Бітумна черепиця SHINGLAS - це багатошаровий матеріал на основі наповненого бітумом скловолокна. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар гнучкої черепиці Шинглас - базальтовий гранулят, що надійно захищає черепицю від механічних пошкоджень й руйнування під впливом ультрафіолетового випромінювання. Нижній шар черепиці Шинглас - це самоклейка бутімно-полімерна маса, захищена легкознімною плівкою.
 
 
ДОСТАВКА - Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Житомирська, Вінницька, Київська області.