Технічні характеристики
        Розміри - (250-120-138 мм)
         - Довжина: 250 мм
         - Ширина: 120 мм
         - Висота: 138 мм
         - Міцність: М-100, М-125, М-150
         - Водопоглинання: 13%
         - Морозостійкість: 80 циклів
         - Вага: 4,2-4,5 кг
 
 
 
Ми працюємо лише з перевіреними цегельними заводами, які відповідають за якість своєї продукції. Доставляємо та розвантажуємо власними кранами-маніпуляторами, що гарантує вчасну доставку на об'єкт будівництва. А Ви розраховуєтесь після доставки продукції.
Жодних ризиків!

Подвійна цегла отримала свою назву за те, що відрізняється від стандартної подвійною висотою. Така цегла дозволяє скоротити час будівництва за рахунок своїх збільшених габаритів. Також її застосування сприяє економії будівельного розчину, якого йде рівно в два рази менше.  Як правило, на будівництвах використовується цегла подвійна щілинна, тобто виріб з пустотами всередині. Внутрішні пори знижують тиск на грунт, роблячи будівлю більш стійкою.

Подвійна керамічна цегла застосовується в малоповерховому і висотному будівництві, при зведенні зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок, влаштування дверних і віконних прорізів. Будувати подвійною цеглою можна в 1 ряд, без товстого шару штукатурки і додаткових утеплювачів.

Це екологічно безпечний і надійний будматеріал, який ефективно перешкоджає тепловтраті і шуму, має відмінну міцність, вогнестійкість і переносить сезонні коливання температур і вологості.
 
 
ДОСТАВКА - Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська, Хмельницька обл