Доставлення й оплата

Купуючи продукцію, яку реалізує АлексБуд, можна оформити швидке і дбайливе доставляння до будь-якого будівельного об'єкта. Транспортування залізобетонних виробів своїми силами є досить проблематичним, проте його завжди можна здійснити за допомогою нашої компанії. Фахівці фірми гарантують зручне розвантаження і максимально високий рівень сервісу. 

Правила і принципи:

·         компанія здійснює постачання і принципово не робить націнок на послугу;

·         вартість транспортування залежить від обсягу закупівлі та віддаленості об'єкта від складу;

·         при потребі можливе доставляння матеріалу в день звернення клієнта до постачальника.

Умови доставки

Замовивши будь-який товар на сайті компанії http://alexbud.net.ua/, можна оформити доставляння замовлення, яке відбудеться в найстисліші терміни. Для цього буде потрібно зв'язатися з менеджерами АлексБуд телефоном або в режимі онлайн, і поставити всі питання щодо постачання та оплати.

Доставлення здійснюється по таких містах, як Ужгород, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці та Тернопіль, а також Луцьк і Рівне, і околиці. Для відвантажень зі складу пропонується автотранспорт різної вантажності, що дає можливість виконати кожне замовлення вчасно і на вищому рівні якості. При цьому використання спеціалізованого транспорту дозволить полегшити навіть складні завдання, і заощадить час і витрати замовника. Оплата товару проводиться після отримання продукції.

Чому варто звернути увагу саме на нас?

Компанія АлексБуд має чималий досвід роботи у сфері продажу будівельних матеріалів та надає додаткові доступні по ціні вантажні послуги, послуги перевезення вантажу по Україні, що здійснюються оперативно і під контролем досвідчених фахівців.